Apartamenty nad morzem

dodaj obiekt

Apartamenty
Dom Bałtycki 150m do plaży
Kontakt:
Wczasowa 35
Wicie
Apartamenty nad morzem
tel.: +48 799 11 99 22
Odległość od morza: 150m

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do Domu Bałtyckiego na wczasy Nad Morzem. Oferujemy noclegi w rodzinnych apartamentach typu LUX. Plaża i Bałtyk są niemal na wyciągnięcie ręki. Brak przemysłu, naturalnie czyste środowisko, duża ilość aerozolu morskiego bogatego w cząsteczki jodu, chloru i soli, łatwo dostępna i nieprzeludniona plaża sprawią, że każdy doceni zalety tego miejsca.

Nasze apartamenty nad Morzem to wygodne i atrakcyjne miejsce na Wasze wakacje!

Ofertę Domu Bałtyckiego szczególnie kierujemy do osób poszukujących noclegów nad Morzem w komfortowych warunkach apartamentu, połączonego z aktywnością w korzystaniu z dobrodziejstw Morza Bałtyckiego. Plaża w Wiciu to niemal najczystsza plaża nad polskim Morzem. Atutem naszej lokalizacji jest zarówno cisza i spokój panujące w niewielkiej miejscowości, jak i bliskość Darłowa czy Jarosławca proponujących wiele wakacyjnych atrakcji.

Środek polskiego wybrzeża przyciąga co roku tysiące turystów spragnionych wypoczynku, plaży i słońca. Jeżeli poszukujecie Państwo relaksu i spokoju, chcecie odpocząć po trudach intensywnej pracy, idealnym miejscem okazać się mogą właśnie nasze apartamenty.

Pragniemy być dopełnieniem tego miejsca, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa nocleg nad Morzem w 8 komfortowo urządzonych kwaterach. Każdy apartament składa się z trzech pokoi: salonu z aneksem kuchennym, dwóch pokoi sypialnych oraz łazienki. Aneks kuchenny wyposażony jest kompletnie dla i 6 osób. Telewizja cyfrowa i dostęp do Internetu dopełniają naszą ofertę. Nasze apartamenty nad Morzem są idealne dla Gości chcących wypocząć na wybrzeżu, dla osób pragnących relaksu i oderwania się od codziennego zgiełku oraz rodzin poszukujących odpoczynku w ciszy, spokoju i komfortowych warunkach. Jeżeli warunki tego wymagają, apartamenty mogą być ogrzewane.

Zapraszamy na spacer wirtualny po obiekcie, a także filmową prezentację naszej oferty umieszczone na stronie internetowej www.dombaltycki.pl
Apartamenty nad morzem