Apartamenty nad morzem

dodaj obiekt

SPA
Resort SPA Plaza
Kontakt:
Darłówko, ul. Słowiańska 3
Apartamenty nad morzem
tel.: 94 314 3426
Odległość od morza: 50m
Resort SPA Plaza położone jest w nadmorskiej dzielnicy Darłowa - Darłówku Wschodnim, w parku przylegającym do wydmy, nad samym brzegiem morza.

Unikalna lokalizacja, sąsiedztwo piaszczystej plaży, liczne atrakcje (w tym kryty basen) i kameralny charakter ośrodka sprawiają, że jest to idealne miejsce na wypoczynek nad morzem przez cały rok.

W ofercie obiektu znajdą Państwo m.in. propozycje pobytów wypoczynkowych, wczasów odchudzających oraz turnusów rehabilitacyjnych ze specjalnie dobranymi ćwiczeniami (m.in. gimnastyka na basenie oraz Nordic Walking), zabiegami i dietą. Na naszych Gości oczekuje 30 komfortowych pokoi i apartamentów – część z widokiem na morze.

Wypoczywający w Resort SPA Plaza Goście mogą korzystać z krytego basenu, sauny, jacuzzi. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia roweru. Na ogrodzonym terenie posesji znajdują się bezpieczne miejsca parkingowe.

Prawdziwą chlubą obiektu jest LAMEE Centrum Kosmetyki Profesjonalnej, gdzie w komfortowo urządzonych wnętrzach proponujemy terapię wodną oraz szeroką gamę zabiegów odnowy biologicznej pielęgnujących ciało, dzięki którym odzyskacie Państwo siły witalne, spokój ducha, ukoicie zmysły, poczujecie się wypoczęci, zrelaksowani oraz pozytywnie nastawieni do życia.

Stylowe restauracje proponują szeroki wybór dań zaspakajający nawet najbardziej wyszukane gusta. Goście cenią sobie szczególnie wyśmienite specjały kuchni europejskiej, zwłaszcza potrawy z ryb i owoców morza.

Zapraszamy do SPA - dosłownie o krok od plaży!